Informácie o lokalite

Glamtik je nová verzia online nakupovania. Na jednej stránke sme zhromaždili ponuky z desiatok obchodov. Na našej webovej stránke sa každý deň zobrazujú nové produkty. Glamtik bol vytvorený tak, aby ste mohli nájsť to, čo chcete a čo sa vám páči.

Osobné odporúčania

Glamtik pristupuje ku každému zákazníkovi individuálne a pomáha návštevníkom stránky pri výbere produktov. Na základe analýzy štatistík vášho účtu vám Glamtik poskytne personalizované odporúčania, tipy a relevantné triky.

Upozornenia na zľavy

Zaregistrujte sa na stránke a pravidelne dostávajte na svoj e-mail najnovšie informácie o zľavách a výpredajoch z najobľúbenejších internetových obchodov. Nenechajte si ujsť propagačné akcie a užívajte si nakupovanie na maximum.

Pohodlné vyhľadávanie

Jednoduchý dizajn a intuitívne vyhľadávanie vám umožnia nájsť ten správny produkt za pár minút. Nápovedy a automatické dopĺňanie vám pomôžu rýchlo sformulovať požiadavku a vyhnúť sa chybám a preklepom.

Inteligentný systém filtrovania

Na okne si môžete jednoducho vybrať niečo požadovanej farby, štýlu, dekoru a značky. Premyslený filtračný systém katalógu okamžite roztriedi produkty podľa požadovaného atribútu.