Pravidlá lokality

Glamtik poskytuje služby na rýchle a pohodlné vyhľadávanie tovaru prostredníctvom prístupu k ponukám partnerských stránok. Všetky informácie o produktoch, ktoré sa poskytujú spoločnosti Glamtik, sa získavajú z partnerských stránok.

Spoločnosť Glamtik a partneri fungujú samostatne a sú na sebe nezávislí. Všetci používatelia, ktorí majú záujem o konkrétnu ponuku uverejnenú na stránke Glamtik, sú automaticky presmerovaní na partnerský zdroj.

Glamtik si vyhradzuje právo na zmeny ponúk na svojich webových stránkach, na ukončenie ich zverejňovania bez predchádzajúceho upozornenia. Glamtik je informačný zdroj chránený autorským zákonom. Glamtik je predmetom vlastníckeho práva.

Vlastnícke práva

Kopírovanie, používanie, šírenie akýchkoľvek informácií je bez súhlasu spoločnosti Glamtik zakázané a trestné.

Všetky ponuky zaslané partnermi spoločnosti Glamtik na stránku sú chránené zákonom, slúžia len na informačné účely, neznamenajú ich kopírovanie, ukladanie alebo akékoľvek iné komerčné využitie.

Zodpovednosť

Spoločnosť Glamtik nezodpovedá za obsah, dizajn, zákonnosť a správnosť partnerských stránok, ktorých informácie sú prezentované na stránke Glamtik.

Glamtik nezaručuje správne fungovanie stránky a nenesie právnu zodpovednosť za technické problémy.

Spoločnosť Glamtik môže vykonávať zmeny materiálov na tejto stránke bez predchádzajúceho upozornenia. Nezaväzuje sa aktualizovať materiály na webovej lokalite spoločnosti Glamtik v prípade, že stratia svoju aktuálnosť.